Misyon & Vizyon

Bursa halı yıkama olarak evlerinizde ve işyerlerinizde kullanılan halıların insan sağlığı açısından tehdit oluşturmaması ve estetik görünüm olarak daha temiz ve daha canlı halılara sahip olabilmeniz için varız. Alanında profesyonel bir ekip ve profesyonel makinalar kullanılarak halılarınız yıkanmakta ve sıfır tahribat ile sizlere teslim edilmektedir.

Neyi Amaçlıyoruz?

Kullandığımız halılar içerisinde cansız olan toz ve kir partiküllerini içerebildiği gibi toz akarları gibi canlı organizmalara da ev sahipliği yapmaktadır. Düzenli aralıklarla temizlenmesi gereken bu halılar aksi takdirde insan sağlığına karşı tehdit oluşturmaktadır. Bursa halı yıkama olarak halıları çoklu yıkama ve arındırma aşamalarından geçirerek bu canlı ve cansız varlıklardan kurtulmanızı ve daha temiz daha sağlıklı bir yaşam geçirmenizi amaçlıyoruz.

Neden Bursa Halı Yıkama?

Halı yıkama aşamaları birden çok işlemden oluşmaktadır. Halıların en iyi şekilde temizlenmesi için fazlaca özen gösteren firmamız detaylı incelemeler yaparak müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmaktadır. Kısa sürede halılarınızı en temiz haliyle teslim alabilir ayrıca bunu en uygun fiyatlardan yararlanarak yapabilirsiniz. Misyonumuz doğrultusunda halılar en güzel haliyle müşterilere sunulmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

Halı yıkama aşamaları başlamadan halılar incelenerek türleri ve kirlilik durumları araştırılmakta ve ardından yıkama esnasında uygulanacak işlemler belirlenmektedir. Leke ve kirlerin çıkması için halı üzerinde etki gösterebilecek ve halıya zarar vermeyecek etkide olan kimyasallar kullanılmaktadır. Yıkama işlemi son bulduğunda ise halılarınız herhangi bir leke kalıntısı veya toz taneciği olmaması adına kontrol edilerek teslim edilmektedir. Bu alanda müşteri mağduriyetini önleyen adımlar atan firmamız her türlü istek ve şikâyetlerinizi dikkate almaktadır.

Misyonumuz ve yaptıklarımızla müşteri memnuniyetini hat safhada tutmayı planlayan firmamız halı yıkama konusunda en iyiler arasında yerini almaktadır ve almaya devam edecektir.

“Vizyonumuz” Bursa halı yıkama; halı yıkama servisi veren kurumsal bir firmadır. Halı yıkama alanında çok daha yükseğe çıkmayı amaçlayan firmamız gelecek yıllar içerisinde %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. Gelecek nesillere daha sağlıklı bir yaşam verebilmek için hijyeni ön planda tutan firmamız halı yıkama alanında giderek daha başarılı oluyor.

Halı Yıkamak Neden Profesyonellik Gerektirir?

Halı yıkama konusu sanılanın aksine zor ve çok aşamalı işlemler içermektedir. Evlerde gerçekleştirilen halı yıkama işlemleri ne yazık ki istenilen sonucu vermemektedir. Firmamız halı yıkama konusunda son derece profesyonel makinalar kullanarak halı tahribatını önlüyor ve hijyen oranını olabilecek en yüksek safhada tutmaya çalışıyor. Profesyonel bir ekiple çalışan ve halılar için çok aşamalı işlemler içeren yıkama alanları kullanan bursa halı yıkama olarak müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmak gelecek yıllarda gerçekleştirilmesi beklenen bir diğer hedeftir.

Halı Yıkamak Neden Önemli?

Kullanılan halılarda zamanla kir, leke ve canlı organizmalar oluşmaya başlar. Bu organizmalar ileride çeşitli sağlık problemlerini ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle halılar düzenli aralıklarla, belirlenen koşullar altında, insan gücü ile değil makine profesyonelliği ile ve evlerde kullanmanızın sakıncalı olabileceği ancak makinelerde kullanılabilen kimyasallar yardımı ile yıkanmalıdır. Ancak o zaman %100 başarı sağlanabilmektedir.

Bursa Halı Yıkama Size Ne Kazandırır?

Bursa halı yıkama olarak uygun fiyatlara kaliteli hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Evinizden aldığımız halıları yıkama alanlarında sizin istediğiniz temizlik anlayışı ile yıkamaktayız. Yıkama esnasında halılarınıza gerekli özeni göstermekteyiz ve halıları eskisinden daha yeni haliyle kullanımınıza sunmaktayız.

Vizyonumuz doğrultusunda gelecek yıllarda da sizler için en kaliteli hizmeti göstermeye çalışacağız. Daha büyük alanda ve daha geniş kitlelere hitap etmek amacıyla durmadan çalışıyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz. Giderek gelişiyor ve yenileniyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim geleceğimiz.