• (0224) 453 15 18
Uzman Profesyonel İşçilik...

Bursa'da Halı Yıkama
Hizmetleri

Bursa’da lider halı yıkama firmalarından biri olan artı halı yıkama halı yıkama alanında hizmet veren kurumsal bir firmadır.

Hakkımızda circle right

Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Artı Halı Yıkama Evlerimize şıklık katan halıların temizliği gerek sağlık açısından gerekse estetik görünüm açısından oldukça önemlidir. Halı temizliği yapılırken hassas davranılmalı yani halının tahribatı söz konusu olmamalıdır. Aynı zamanda tüm mikroplardan ve halının içerisinde yaşayan canlılardan dezenfekte edilmesi önemli bir noktadır. Evlerde uygulanan temizlik yöntemleri bu konuda yetersiz kalmaktadır. Nilüfer Artı Halı Yıkama kullanılan profesyonel makinalarla bu işlemler gerçekleştirilmekte olup halıda %100 hijyen sağlanmaktadır.

Son zamanların Bursa’da lider halı yıkama firmalarından biri olan artı halı yıkama halı yıkama alanında hizmet veren kurumsal bir firmadır. Müşteriden yerinde teslim alınan halılar otomatik ve profesyonel makinalar kullanılarak profesyonel bir ekip tarafından yıkanmaktadır. Halı yıkama alanında en iyi hizmetler sağlanarak temizlenen halılarınız için birçok aşama kaydedilmektedir.

hakkımızda nilüfer artı halı yıkama hakkında resim (halı resmi)
img
9878+ Mutlu Müşteriler
9878+

Mutlu Müşteriler

10+ Çalışanlar
10+

Çalışanlar

250+ Kurumsal Müşteriler
250+

Kurumsal Müşteriler

circle Left hizmetlerimiz circle right

Nilüfer'de En iyi Halı Yıkama Hizmetini Sunuyoruz.

Halı Yıkama

Evinizin her odasında zeminde güzel bir görüntü yakalamak için kullanmış olduğunuz aynı zamanda ...


Koltuk Temizleme

Firmamız tüm döşemeli ve deri mobilya koltuklarınız için güvenli ve yumuşak bir temizlik işlemi sunar.


Yorgan Yıkama

Yorganlarınızda ne var biliyor musun? Hepimiz terliyoruz ve deri cildi döküyoruz.Yorganlarınız haftalık olarak temizlenmelidir.


Stor-Perde Yıkama

Stor perdeleriniz söz konusu olduğunda, artı halı yıkama fabrikası stor perdelerinizi temizlemek, sterilize etmek ve koku gidermek için Nilüfer Stor Perde Temizleme iyi tercih edilen firmalar arasındadır.


Yerinde Halı Yıkama

Firmamız Nilüfer Halı Yıkama siz değerli nilüfer halıkna halı yıkama konusunda sorunsuz hızlı çözümler üreterek yerinde yıkama da yapmaktaıdır.


Yatak Yıkama

Mauris nunc felis, congue eu convallis in, bibendum vitae nisl. Duis vestibulum eget orci maximus pretium.


Neden Biz circle right

Nilüfer Halı Yıkama Aşamalarında Neler Yapmaktayız?

-Evinizden teslim aldığımız halılarınızı özenle taşıyor ve yıkama merkezlerimize getiriyoruz.

-Öncelikle halıları inceleyerek yapılacak işlemleri belirliyoruz.

-Bu işlemler halının türüne ve yapısına göre farklılık gösterebilmektedir.

-Halıların incelemesi bittikten sonra toz alma işlemini başlatıyoruz.

-Hassas yapıdaki halılar bu aşamalardan geçmeyebiliyor.

-Yarı ve tam otomatik makinelerle halıları şampuanlıyor ve derinlemesine fırçalama teknikleri ile en dipteki kir ve lekelerin çıkmasını sağlıyoruz.

-Köpükleri sıyıran makineleri takip eden durulama makineleri ile halıları köpük ve kirlerinden arındırıyoruz. Eğer halı çok kirse bu işlemi yeniden tekrar ediyoruz.

-Halıların sıkılma ve kurulanma aşamasında santrifüj kullanarak daha iyi sonuçlar alıyoruz.

-Son olarak halıda kalan toz parçacıklarından kurtulmak için yeni bir toz alma işlemi yapıyor ve ardından son kontrollerin yapılmasının ardından halılar teslimata hazır hale geliyor.

circle Left Müşteri Görüşleri circle right

Neler Söylediler

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı sizi tebrik ediyorum.tek kelimeyle mükemmel kesinlikle herkese tavsiye ederim

Müşteri Resmi
Başak Burçin Sağlam

Bir kere deneyip vaz gecemedigim hali yikama firmasi oldu. Uzun yillardir bu firmayla çalışıyorum herhangi bir sikinti yasamadim guleryuzlu calisanlarina da ilgileri icin tesekkurler.

Müşteri Resmi
Selim Yabas

Ayni gun hizmet almam cok iyi oldu,evimizde tadilat vardi kisa surede hali ve perdelerimiz temizlendi Gelen arkadaslarin efendiligi ve calisma titizligi cok iyi Herkese tavsiye ederim

Müşteri Resmi
Metin Gökay
img

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri

Nilüfer Artı Halı Yıkama kullanılan profesyonel makinalarla bu işlemler gerçekleştirilmekte olup halıda %100 hijyen sağlanmaktadır.

(0224) 453 15 18
img BOLG img

Blog ve Haberlerimizi Güncel Kalın

img

Halı Yıkama Faydaları

İnsan sağlığı gün içerisinde farkında olmadığı sebeplerden dolayı olumsuz yönde etkilenebilir. Gerek evlerin temizliği gerek çalışılan yerlerin temizliği yetersiz olabilir. Evlerinde temizlikten ödün vermeyenler için birçok imkan vardır. Teknoloji sayesinde bu imkanlar gün geçtikçe artmaya başlamıştır.

img

Halılarınızı Neden Yıkatmalısınız

Sağlık insan hayatında en önemli kavramdır. Günümüz dünyasında insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen birçok etmen vardır. Aklınıza gelebilecek birçok şeyin sağlığımız üzerinde farklı etkileri vardır. Bu nedenle günlük yaşamda karşımıza çıkabilecek her şeyin sağlığımıza olan etkisini değerlendirerek kullanmalıyız.

img

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Evlerimizin vazgeçilmez şıklık abidesi olan nadide eşyaları halılardır. Halı bir evin en vazgeçilmez eşyalarından biridir. Halının kalitesi, görünümü ne kadar iyiyse ihtişamı da o kadar büyüktür. Halı kullanımında dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Evimizi süsleyen halılar sağlığımıza tehdit oluşturabilmektedir.

İletişim

Bizimle İrtibata Geçin

img
img
img
img
img