• (0224) 453 15 18

Hakkımızda

Nilüfer Artı Halı Yıkama Evlerimize şıklık katan halıların temizliği gerek sağlık açısından gerekse estetik görünüm açısından oldukça önemlidir. Halı temizliği yapılırken hassas davranılmalı yani halının tahribatı söz konusu olmamalıdır. Aynı zamanda tüm mikroplardan ve halının içerisinde yaşayan canlılardan dezenfekte edilmesi önemli bir noktadır. Evlerde uygulanan temizlik yöntemleri bu konuda yetersiz kalmaktadır. Nilüfer Artı Halı Yıkama kullanılan profesyonel makinalarla bu işlemler gerçekleştirilmekte olup halıda %100 hijyen sağlanmaktadır.

Son zamanların Bursa’da lider halı yıkama firmalarından biri olan artı halı yıkama halı yıkama alanında hizmet veren kurumsal bir firmadır. Müşteriden yerinde teslim alınan halılar otomatik ve profesyonel makinalar kullanılarak profesyonel bir ekip tarafından yıkanmaktadır. Halı yıkama alanında en iyi hizmetler sağlanarak temizlenen halılarınız için birçok aşama kaydedilmektedir.

Firmamız Artı Halı Yıkama: Halı Yıkama Aşamalarında Neler Yapmaktayız?

  • Evinizden teslim aldığımız halılarınızı özenle taşıyor ve yıkama merkezlerimize getiriyoruz.
  • Öncelikle halıları inceleyerek yapılacak işlemleri belirliyoruz. Bu işlemler halının türüne ve yapısına göre farklılık gösterebilmektedir.
  • Halıların incelemesi bittikten sonra toz alma işlemini başlatıyoruz. Hassas yapıdaki halılar bu aşamalardan geçmeyebiliyor.
  • Yarı ve tam otomatik makinelerle halıları şampuanlıyor ve derinlemesine fırçalama teknikleri ile en dipteki kir ve lekelerin çıkmasını sağlıyoruz.
  • Köpükleri sıyıran makineleri takip eden durulama makineleri ile halıları köpük ve kirlerinden arındırıyoruz. Eğer halı çok kirse bu işlemi yeniden tekrar ediyoruz.
  • Halıların sıkılma ve kurulanma aşamasında santrifüj kullanarak daha iyi sonuçlar alıyoruz.
  • Son olarak halıda kalan toz parçacıklarından kurtulmak için yeni bir toz alma işlemi yapıyor ve ardından son kontrollerin yapılmasının ardından halılar teslimata hazır hale geliyor.