Koltuk Yıkama

Firmamız tüm döşemeli ve deri mobilya koltuklarınız için güvenli ve yumuşak bir temizlik işlemi sunar.
Koltuk temizliği için her hizmetimizden sonra, mobilyalarınızın belirgin bir şekilde gençleşeceğini ve temizliğini garanti eder. Kullanılan çevre dostu temizlik malzemelerinin, temizlendikden sonra her türlü mikrop, bakteri, tozlar ve alerjenleri yok edeceğinden emin olabilirsiniz .

Artı Halı Yıkama anti-toz temizleyici ve anti-bakteriyel temizlik malzemeleri kullanan firmamız insan sağlıgını etkilemeyen çözümü olan koltuk yıkama firmasıdır.

Diğer firmaların aksine, Artı Halı Yıkama profesyonel ekibi her zaman koltuk ve kanepelerinizin tamamen taze kalmasını ve hızlı bir şekilde kurumasını sağlayacaktır.

Evcil hayvanınız var mı? Eğer bir hayvan besliyorsanız ve evcil hayvanlarınız salonunuzda uyumaya bayılırsa, firmamız koltuk temizleme hizmeti de tam memnuniyetiniz için tüm kokuları ve evcil hayvan tüy ve kalıntılarını temizleyecektir.

Daha önemlisi, Artı Halı Yıkama’in profesyonel koltuk yıkama temizlik hizmeti, koltuklarınızın ömrünü uzatmak için özel bir kumaş koruması ve deri canlandırıcıları malzemelerde kullanmaktadır.