Yorgan Battaniye YıkamaYorganlarınızda ne var biliyor musun? Hepimiz terliyoruz ve deri cildi döküyoruz.Yorganlarınız haftalık olarak temizlenmelidir. Rutinin üstünde kalmak için, Artı Halı Yıkama yorganlarınızı temizlenirken takas etmek için ekstra bir çarşaf, yastık kılıfı, yastık ve bir yorgan seti bulundurmanızı öneririz.

Bu alışkanlığı haftalık rutininize dönüştürmek kolaydır! Haftada bir kez evdeki her yataktan yataklarınızı çıkarın, Kuru Temizleyiciler giysi çantanıza koyun ve ücretsiz eve teslim alma ve teslimat hizmetimiz için kapınıza bırakın veya 26 konumumuzdan birine getirin . Yatak pedlerini, yastık kılıflarını, çarşafları, yastık kılıflarını, tüy yastıklarını, vücut yastıklarını, battaniyeleri, yorganları, dolgulu nevresimleri, yatak örtülerini ve daha fazlasını temizleyebiliriz!

Güzelce sıkıştırılmış güzel çarşaflar ve yastık kılıfları ile yatağa sürünerek, yatak takımınızı neden temizleyicilere daha erken göndermediğinizi merak edeceksiniz! Siz ve ailenizin güvenli, çevre dostu yeşil temizlenmiş yataklarda yatacağınızı bilerek rahatça dinlenebileceksiniz.