Stor Perde YıkamaStor perdeleriniz söz konusu olduğunda, artı halı yıkama fabrikası stor perdelerinizi temizlemek, sterilize etmek ve koku gidermek için Nilüfer Stor Perde Temizleme iyi tercih edilen firmalar arasındadır. Artı Halı Yıkama stor perdelerinizi çıkarır ve genellikle aynı gün size iade etmeden önce fabrikalarında temizler.

Alternatif olarak, evinizi boyamanız veya yenilemeniz durumunda stor perdelerinizi temizleyebilir ve saklayabilir, işi tamamladığınızda size edilir.

Bununla birlikte, Artı Halı Yıkama stor perdeler için sunduğu hizmetler sadece temizliği kapsamamaktadır.Stor Perdelerinizin Zinciri ve mekanizmalarıda onarabilir veya değiştirebilirler!

Stor Perdeler son derece titiz bir temizlik sağlamak için ultrasonik olarak temizlenir; tüm kir, küf ve küf kiri ve kirleri her bölmeleri temizler.

Gerektiğinde / istendiğinde, perdelerinizin sterilizasyon temizliğini sağlamak için güçlü bir anti-bakteriyel de temizleme yapılmaktadır.

Profesyonel bir stor perde temizlik hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz , farklı kör bahis türlerinin farklı temizlik ve bakım gereksinimlerine sahip olduğunu anlıyoruz, bu nedenle profesyonel kör temizlik ve servisimizi ürünleriniz için özel olarak uyarlıyoruz. Kapsamlı kör temizlik hizmetlerimiz, ekipmanlarımız ve tesislerimiz kusursuz sonuçlar üretmemize ve iç ve dış panjurlarınıza mükemmel performans sağlamak için ihtiyaç duydukları kapsamlı temizliği vermemizi sağlar.

Düzenli stor perde temizlik ve bakım olmadan, stor perdelerinizden en iyi şekilde kullanmanız pek sağlıklı değildir. Bu konuda nilüfer artı halı yıkama olarak sizlere stor perde yıkama ve bakım konusunda en yi şekilde yardımcı olmaktayız.